O nas

Mokate Ingredients

Wytwarzanie i sprzedaż surowców dla przemysłu spożywczego stanowi istotną część działalności Mokate. Półprodukty spożywcze produkujemy w dwóch zakładach - w Żorach i w Ustroniu. Technologia produkcyjna i zbilansowane receptury wprowadziły Mokate do czołówki przedsiębiorstw, stawiających na zmiany w profilu konsumpcji – w globalnej skali. W efekcie zabielacze stały się naszym sztandarowym produktem eksportowym, z wysoką dynamiką utrzymującą się rok do roku. Nasze półprodukty sprzedajemy w ponad 40 krajach świata. Szczególnie cenione na rynku europejskim są spieniacze Mokate, czyli wykwintne bazy do cappuccino, zapewniające wyjątkowo stabilną piankę.

Mokate Ingredients to europejski producent zabielaczy do napojów, baz spieniających do cappuccino, koncentratów tłuszczowo - mlecznych, baz toppingowych. Firma Mokate to także największy polski producent cappuccino instant. W swojej ofercie posiadamy również kawy, napoje instant oraz czekoladę do picia – zapraszamy do obejrzenia naszych produktów na stronie internetowej www.mokate.com.pl.

Mokate to solidny partner w biznesie, dowodem tego są zarówno opinie klientów, jak i nagrody wręczane przez niezależne instytucje. Wyróżnia nas wysoka dbałość o klientów, a także innowacyjne produkty tworzone pod potrzeba klienta.

Produkcja Mokate Ingredients opiera się na zastosowaniu najnowszych technologii. Zapewniają one wysoką jakość naszych produktów i bezpieczeństwo, przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego. Dużą wagę przykładamy do tworzenia wyjątkowych i nowoczesnych rozwiązań, które zaspokoją najtrudniejsze nawet wymagania klientów. Dbają o to wykwalifikowani fachowcy, którzy czuwają nad zapewnieniem naszym produktom najwyższej jakości. Mokate tworzy produkty dostosowane do potrzeb partnerów, doradza w technologii i możliwości aplikacyjnych.