Innowacje

 

Rozwój i badania

W Mokate funkcjonuje doskonale zorganizowana jednostka, zajmująca się stałym rozwojem produktów i badaniami nad nowymi składnikami oraz recepturami. Wyposażona jest w nowoczesne laboratorium badawczo – rozwojowe. Dzięki zaawansowanemu laboratorium fizyko – chemicznym wykonujemy szczegółowe analizy surowców jak i samych produktów. Przeprowadzane są one zgodnie z metodami określonymi w normach polskich i europejskich przy zastosowaniu specjalistycznej aparatury.

Indywidualne rozwiązania

Stosujemy indywidualne rozwiązania dla potrzeb Klientów i tworzymy produkty „skrojone” na miarę oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

System kontroli jakości

Sprawnie działający system kontroli jakości, przestrzeganie obowiązujących norm, profesjonalnie wyposażone laboratorium oraz doświadczony i wykwalifikowany personel - stanowią gwarancję jakości naszych produktów. Dostawcy surowców niezbędnych do produkcji podlegają ścisłej ocenie i weryfikacji.

Nowoczesna technologia

Najnowocześniejsza technologia i wieloletnie doświadczenie w suszeniu rozpyłowym stawiają nas w pierwszym szeregu firm tej branży w Polsce i Europie. Dysponujemy dwoma wieżami rozpyłowymi o zaawansowanej nowoczesnej technologii, które dają nam szerokie możliwości produkcji w segmencie zabielaczy, spieniaczy, baz toppingowych oraz mieszanek mlecznych. Produkujemy mieszanki mleczne, a także wykonujemy usługę blendowania surowców mlecznych.