Mokate Ingredients na FI Asia 2016 w Jakarcie

W tym roku w targach Food Ingredients Asia wzięło udział 600 wystawców i ponad 17 tys. zwiedzających. Mokate zaprezentowało produkty dla przemysłu spożywczego. Południowo-Wschodnia Azja jest dynamicznie rozwijającym się rynkiem, z liczbą ludności przekraczającą 625 mln. FI Asia to doskonała platforma dla firm do zwiększenia swojego zaangażowania w regionie ASEAN (Association of South-East Asian Nations - Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej).

 

W tym roku targi odbyły się od 21 do 23 września 2016 roku w Jakarcie. Mokate było jedną z czterech polskich firm, które na targach miały swoje stoiska. Ekipa Mokate Ingredients zaprezentowała półprodukty dla przemysłu spożywczego, m.in.: zabielacze do napojów, bazy spieniające do cappuccino, koncentraty tłuszczowo - mleczne, bazy toppingowe. Jak co roku, oferta ta spotkała się z dużym zainteresowaniem.

 

Organizator targów, UBM Asia (Thailand) Co Ltd, zamieścił w internecie trzy migawki filmowe: dzień pierwszy (https://www.youtube.com/watch?v=KqNmDvPOoxE), drugi (https://www.youtube.com/watch?v=FnWoSWyl1E0) i trzeci (https://www.youtube.com/watch?v=w0xYhQ_8kBs) na targach FI Asia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


powrót do listy